Linki sponsorowane

linki sponsorowane

Jeśli priorytetem jest czas, linki są idealnym rozwiązaniem. Linki sponsorowane to jeden z najpopularniejszych sposobów na promocję w Internecie. Czas realizacji oraz budżet kampanii podlegają Twojej decyzji, masz również podgląd na faktyczną skuteczności kampanii.

Naszym zadaniem jest upewnić się, że kwota przeznaczona przez Ciebie na kampanię zapewni pożądane efekty. Po określeniu budżetu oraz czasu realizacji, specjaliści ds. Google AdWords zajmą się tworzeniem i śledzeniem kampanii, tak, aby konwersja /pożądana czynność, którą Internauta powinien wykonać po kliknięciu w łącze (np. zakup, wypełnienie formularzu kontaktowego)/ była ciągle pod kontrolą.

Specjaliści będą przygotowywać raporty, dzięki którym Ty również będziesz mieć wgląd w przebieg oraz skutki pracy nad kampanią. Doradzą również, co zrobić, by strona i teksty reklam osiągnęły maksymalną funkcjonalność.

Gwarantujemy ustalenie prowizji, której wysokość będzie niezmienna przez cały okres trwania kampanii. Priorytetem są wysoka konwersja oraz niski koszt kampanii.

Zapytaj nas o ofertę linków dla Ciebie lub umów się na spotkanie.