Reklama w wyszukiwarce

reklama w wyszukiwarce

Pozycjonowanie jest obecnie jedną z najważniejszych form promocji w Internecie. Wyszukiwarki stały się cennym źródłem informacji, zaś strony rozpoczęły walkę o jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

A wszystko po to, by osiągnąć pożądany skutek. Jeśli witryna figuruje wśród kilku pierwszych wyników, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Internauta wejdzie właśnie na nią, pozostawiając konkurencję znajdującą się na dalszych pozycjach bez szans. To sprawdzony i istotny sposób na zwiększenie liczby odwiedzin na stronie.

W porównaniu do reklam, efekty pozycjonowania są uznawane za bardziej przyjazną formę promocji. Internauta pozbywa się uczucia, że jest atakowany ogłoszeniami, co skłania go do kliknięcia właśnie w wynik wyszukiwania.

Skuteczność, bezpieczeństwo, satysfakcja.

Nasi specjaliści upewnią się, że ich praca przebiega zgodnie z regulaminem wyszukiwarki. Dzięki temu Twoja strona uniknie filtrów i innych sankcji, które w przypadku źle prowadzonego pozycjonowania mogły by jej zagrozić.

Gwarantujemy również:

  • doradztwo w zakresie doboru słów kluczowych
  • ciągły monitoring aktualnej pozcji strony
  • dostęp do bezpłatnego, profesjonalnego programu monitorującego pozycje strony w Google
  • pozycjonowanie metodą long tail – z użyciem dodatkowych fraz, dzięki której jeszcze bardziej podniesie się efektywność