Projekt strony firmowej dla 4Nature System

02.11.2019

Zaprojektowaliśmy stronę firmową dla 4Nature System z Warszawy. Nasz Klient zajmuje się projektowaniem i zakładaniem ogrodów wertykalnych w biurach, hotelach, restauracjach oraz na tarasach i w domach prywatnych. Pracownia tworzy zielone ściany (ogrody pionowe) ze starannie dobranych żywych roślin oraz stabilizowanych mchów i porostów wprowadzając do przestrzeni powiew natury.

Zadbaliśmy, aby layout strony był nie tylko estetyczny oraz przejrzysty, ale i jednoznacznie kojarzył się z branżą Klienta. Taki efekt uzyskaliśmy, wybierając jako motyw przewodni zdjęcia roślin i dominującą zieleń, która ma kojące działanie. Dzięki temu, już na pierwszy rzut oka, strona nawiązuje do natury. Poszczególne elementy rozłożyliśmy w taki sposób, aby użytkownik w intuicyjny sposób mógł odnaleźć wszystkie potrzebne mu informacje o firmie, jej ofercie, dotychczasowych realizacjach czy stosowanych technologiach. Starannie wyeksponowaliśmy także dane kontaktowe.

Strona dostępna jest w wersji polskiej, niemieckiej i angielskiej. Podpięliśmy pod nią blog, na którym Klient może dzielić się ze swoimi odbiorcami ciekawostkami z życia firmy, ważnymi informacjami i przydatnymi poradami. W stronę wbudowaliśmy autorski system CMS, który pozwala łatwo i szybko wprowadzać drobne poprawki w obrębie strony, dodawać nowe treści czy zdjęcia z poziomu administratora. Aby zapoznać się z naszą realizacją przejdźcie na stronę 4Nature System.pokaż pozostałe informacje ››