Parametry hostingu

parametry hostingu

Poniżej przedstawiamy parametry dostępnych pakietów hostingowych.

  hosting
HEX1
hosting
HEX2
hosting
HEX3
Pojemność serwera
Przeznaczona dla serwera powierzchnia dysku, na której możesz utrzymywać - stronę WWW, pocztę elektroniczną oraz bazy danych SQL
2 GB 5 GB 10 GB
Bezpłatna domena - Promocja!
Podczas aktywacji serwera WWW otrzymujesz dowolną domenę z końcówką .PL na rok.
Ilość obsługiwanych serwisów
Do każdego serwera WWW może być przypisanych wiele domen internetowych. Ich liczba uzależniona jest od opcji jaką wykupisz.
2 10 b.o.
Nielimitowana ilość subdomen
Jeżeli posiadasz domenę www.firma.pl to możesz utworzyć np. serwis internetowy dla działu sprzedaży i nazwać go www.sprzedaz.firma.pl, zamiast standardowego adresu www.firma.pl/sprzedaz.
Transfer serwera
Transfer serwera określa całkowitą ilość danych jaka może być przesłana z i do sieci Internet. Transfer jest to sumaryczny ruch generowany przez poszczególne usługi serwera (HTTP, FTP, POP3 i SMTP). Ruch lokalny wygenerowany np. przez program Webmail do serwera POP3, zapytania do cgi-bin oraz lokalny ruch do serwera baz danych MySQL nie jest limitowany.
Przykładowo wygenerowany 1 GB transferu to około 3000-5000 wizyt miesięcznie.
120 GB
rocznie
240 GB
rocznie
480 GB
rocznie
Obciążenie serwera referencyjnego
Podstawowe parametry obciążenia serwera mające wpływ na jego działanie to przede wszystkim czas użycia procesora, ilość operacji zapisu i odczytu na dysku oraz zużycie pamięci. Fizyczny limit ustawiony jest odpowiednio wyżej niż przyznany dla wykupionej opcji i zawiera tzw. próg bezpieczeństwa. Wykres obrazujący obciążenie serwera jest dostępny w panelu zarządzającym.
1% 1.5% 2%
Subkonta FTP
Istnieje możliwość zakładania dodatkowych kont FTP, które będą wskazywały na dowolnie założony przez Ciebie katalog na serwerze. To doskonałe narzędzie dla współpracowników, którzy muszą mieć możliwość wgrywania bądź pobierania wybranych danych, a nie powinni mieć dostępu do całego konta.
Zarządzanie serwerem z poziomu WWW
(panel administracyjny)

Każdy użytkownik naszych serwerów WWW ma dostęp do dwóch paneli administracyjnych: pod adresem http://eniteo.pl/konto można sprawdzić poziom zajętości konta FTP i skrzynek pocztowych, zmienić hasła do konta FTP i statystyk oraz hasło do administracji domeną pocztową, a także pobrać logi serwera WWW i w pełni zarządzać własnymi kontami pocztowymi.
Dostęp do PHP7, PHP5, CGI, Perl, Python
Dowolnie konfigurujesz wersję PHP dla swojej domeny. Dostępne wersję: 7.0, 5.6, 5.5, 5.4, 5.3, 5.2. Każde konto posiada dostęp do technologii, które znacznie wzbogacają możliwości wykorzystania Twojego serwera.
Dostęp do logów serwera WWW i FTP
Udostępniamy naszym Klientom pliki tekstowe zawierające szczegółowe logi serwera WWW oraz FTP.
Baza danych MySQL
Dostęp do bazy MySQL daje możliwość tworzenia dynamicznych serwisów WWW, systemów bazodanowych czy też wyszukiwawczych. Wygodne zarządzanie bazami zapewnia udostępniony dla Państwa panel phpMyAdmin dostępny z poziomu Panelu Zarządzającego
1 5 10
Baza danych PostgreSQL
PostgreSQL to serwer relacyjnych baz danych opartych na języku SQL. Do zarządzania bazą udostępniamy specjalny panel - phpPGAdmin dostępny z poziomu Panelu Zarządzającego.
- 1 5
Graficzne statystyki odwiedzalności stron
Statystyki Twojej strony znajdują się pod adresem
http://stat.twoja_domena.pl i odświeżane są raz na dobę. Szczegółowe statystyki dostępne są po wybraniu danego miesiąca. Dostęp do statystyk możesz samodzielnie zabezpieczyć hasłem w Panelu Zarządzającym
Codzienna kopia bezpieczeństwa
Dane umieszczone na serwerach eniteo.pl zabezpieczane są regularnymi kopiami zapasowymi. Dzięki temu w dowolnej chwili możesz odtworzyć usunięte bądź zmodyfikowane pliki.
System firewall
Twój serwer jest chroniony przez rozbudowany system firewall'i ("zapór ogniowych"), tak sprzętowych jak i programowych.
SSL dla usług WWW i FTP
SSL (Secure Sockets Layer) to protokół, który zapewnia poufność transmisji danych. Dane przesyłane między komputerem a serwerem, który obsługuje daną usługę, są szyfrowane kluczem 256 bitowym.
-
Wydajne i bezpieczne serwery
Nasze serwery WWW umieszczone są na bezpiecznych i stabilnych platformach sprzętowych, które wraz z połączeniem z szerokopasmowymi łączami do sieci Internet oraz autorskim oprogramowaniem zapewniają komfort użytkowania.
Bezpłatna pomoc techniczna
Naszym Klientom udostępniamy bezpłatną pomoc techniczną. Pomoc świadczona jest telefonicznie, e-mailowo, jak również online na stronie WWW.
14 dniowy okres próbny, pozwalający przetestować serwer
Przez 14 dni mogą Państwo testować oferowane przez nas serwery WWW, bez podejmowania jakichkolwiek zobowiązań finansowych ze swojej strony. Nasze serwery w tym okresie posiadają pełną użyteczność.
Harmonogram dla skryptów – CRON
Skrypty umieszczone na naszych serwerach mogą być uruchamianę cyklicznie przy pomocy CRONa.
-
mod-rewrite
Rozszerzenie mod-rewrite pozwala miedzy innymi tworzyć przyjazne linki co podnosi czytelność oraz pozycje strony w wynikach Google.
Bezpłatna domena nazwa.eniteo.pl
Podczas aktywacji serwera WWW przydzielana jest mu bezpłatna domena np. nazwa.eniteo.pl. Pozwala to na natychmiastowe użytkowanie serwera WWW pod łatwym do zapamiętania, wybranym przez Ciebie adresem.
Konta pocztowe
Możesz tworzyć konta pocztowe w ramach swojego serwera. Posiadając domenę np. firma.pl, adresy e-mail w tej domenie będą miały postać nazwa_konta@firma.pl
b. o. b. o. b. o.
Profesjonalna ochrona antywirusowa
E-maile, które wysyłasz i odbierasz są sprawdzane przez profesjonalny program antywirusowy, co minimalizuje prawdopodobieństwo, że niebezpieczny e-mail dotrze do Ciebie. Wszystkie takie wiadomości są zatrzymywane na serwerze, a ich nadawca i odbiorca są o tym informowani.
Ochrona przed spamem i brak reklam
Sprzedawane przez nas usługi są całkowicie komercyjne. Nie wysyłamy na Twoje konto reklam, a także nie udostępniamy Twoich danych osobowych i adresu e-mail innym firmom. Chronimy Twoją skrzynkę przed spamem poprzez wielopoziomowe zabezpieczenia antyspamowe, automatycznie blokujące większość przesyłek reklamowych. Dodatkowo masz możliwość rozbudowanego zdefiniowania adresów e-mail, z których nie życzysz sobie otrzymywać poczty.
Lista pocztowa
Lista pocztowa jest to automat do rozsyłania poczty. Może być przydatna na kilka sposobów. Na przykład jeśli masz wielu Klientów korzystających z poczty elektronicznej, możesz założyć własną listę pocztową, tworząc wykaz adresów e-mail i przypisując mu jeden adres e-mail. Od teraz wysyłając np. ofertę lub cennik pod ten adres, zostanie on rozesłany automatycznie pod wszystkie adresy w nim wpisane.
10 b. o. b. o.
Nielimitowana liczba aliasów do kont pocztowych
Aliasy są to dodatkowe adresy do tej samej skrzynki, np. użytkownik Nowak ma konto e-mail nowak@eniteo.pl. Dla swoich znajomych założył alias piotrek@eniteo.pl natomiast dla swoich kontrachentów piotr.nowak@eniteo.pl. Wszystkie ww. adresy są tak naprawdę adresami do tej samej skrzynki pocztowej, jednak przeznaczone są dla innego kręgu osób, z którymi kontaktuje się pan Nowak.
Nielimitowana liczba autoresponderów
Funkcja ta umożliwia udzielanie automatycznej odpowiedzi na listy, które pojawiają się w Twojej skrzynce. Po otrzymaniu wiadomości system sam wyśle do nadawcy zdefiniowaną wcześniej przez Ciebie odpowiedź.
Powiadamianie SMS o przychodzącej poczcie
Usługa polega na automatycznym wysyłaniu SMS'a na podany numer telefonu komórkowego. Informacja tekstowa zostaje wysłana każdorazowo po dostarczeniu nowego e-maila na Twoje konto. UWAGA: Usługa zależna jest od działania bramek operatorów telekomunikacyjnych.
Przekazywanie poczty na inne konta (forwarding)
Opcja ta możliwia przekierowanie przychodzącej poczty na inne wskazane adresy e-mail.
Funkcja catch-all dla każdej domeny i subdomeny
Klient ma możliwość ustawienia konta domyślnego dla swojej domeny. Konto domyślne to konto, na które są przesyłane wszystkie wiadomości wysłane na nieistniejące w danej domenie adresy pocztowe.
Obsługa poczty przez WWW (WebMail)
Dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość przeglądania, kasowania oraz wysyłania poczty bezpośrednio z naszej strony WWW. Nie musisz posiadać programu pocztowego, wystarczy przeglądarka internetowa.
Zarządzanie kontami e-mail z poziomu WWW (Panel Administracyjny)
Możesz edytować wszystkie ustawienia Twojego konta pocztowego: hasło, powiadamianie SMS'em, ochrona antywirusowa i antyspamowa, przekierowanie poczty, autoresponder itp.
Cena netto za rok 109,00 zł 189,00 zł 309,00 zł
Cena promocyjna netto za pierwszy rok 54,50 zł 94,50 zł 154,50 zł
14-dniowy okres próbny
Możliwość testowania usługi przez 14 dni
Aktywuj Aktywuj Aktywuj