Firmowe strony WWW

strony firmowe

Strony firmowe z indywidualnym projektem graficznym

Zależy Ci, aby zwrócić uwagę odbiorców spójnym wizerunkiem? Pieczołowicie budowałeś identyfikację wizualną swojej marki, starannie dobierając każdy najdrobniejszy szczegół? Specjalnie dla Klientów takich, jak Ty, przygotowaliśmy ofertę szytą na miarę - projektowanie stron firmowych z indywidualnym projektem graficznym. Już nie musisz obawiać się, że bezpośrednia konkurencja wdroży witrynę podobną do Twojej. Wnikliwie poznamy potrzeby i oczekiwania, przeanalizujemy specyfikę marki i wspólnie stworzymy firmową stronę www, która stanie się dla Twojej firmy najlepsza wizytówką w sieci!

 

Strony firmowe z dedykowaną grafiką – dlaczego warto?

Projektujemy firmowe strony www z grafiką tworzoną specjalnie na zamówienie Klienta. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się dla wszystkich firm, które chcą stworzyć niepowtarzalny i w 100% spójny wizerunek. Firmowa strona www stanowi jeden z najważniejszych elementów promocji online. To właśnie na nią trafiają obecni i potencjalni Klienci, kontrahenci czy współpracownicy. Przeglądają ją osoby zainteresowane pracą w danym przedsiębiorstwie oraz poszukujące najlepszego partnera biznesowego, z którym chcą podpisać kontakt.

Warto więc zadbać, żeby rzeczywiście była unikalna i pozytywnie zaskakiwała każdego odwiedzającego przejrzystością i funkcjonalnością. Ważne jest także, aby zwracała uwagę kreatywną szatą graficzną – perfekcyjnie współgrającą z branżą, w której działasz, specyfiką oferowanych produktów lub usług oraz wizerunkiem, który udało Ci się już stworzyć.

 

 

 

Projektowanie stron firmowych – jak pracujemy?

Dbamy, aby współpracę rozpocząć od poznania firmy Klienta, świadczonych przez niego usług oraz oczekiwań grupy docelowej, do której są one kierowane. Dopiero wtedy dobieramy i przedstawiamy funkcjonalności, które powinna zawierać idealna strona firmowa. Następnie przygotowujemy mapę strony. Struktura architektoniczna ma na celu rozłożenie kluczowych informacji w taki sposób, aby użytkownik mógł intuicyjnie odnaleźć je w kilka sekund.
Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu szaty graficznej. Dedykowany layout będzie dopasowany do wizerunku Twojej marki – pieczołowicie dobierzemy kolory, czcionki, zdjęcia oraz układ poszczególnych sekcji. Propozycję projektu graficznego przedstawimy Ci do akceptacji, a w razie uwag, naniesiemy sugerowane poprawki. Dopiero wtedy rozpoczniemy prace programistyczne i zadbamy o wdrożenie do CMS. Ostatnim etapem jest uruchomienie witryny na wykupionej domenie i zgłoszenie jej do Google.

 

Z nami masz gwarancję

przygotowania indywidualnego projektu graficznego idealnie dopasowanego do wizerunku Twojej marki
stworzenia layoutu maksymalnie przejrzystego dla użytkownika

zachowania wszystkich obowiązujących standardów
stworzenia strony firmowej na autorskim systemie CMS, który pozwoli Ci w prosty sposób zarządzać treścią i zdjęciami na swojej witrynie
wykonania firmowej strony responsywnej, która doskonale będzie wyświetlać się na wszystkich urządzeniach
zoptymalizowania witryny pod kątem SEO, aby ułatwić i przyspieszyć jej późniejsze pozycjonowanie

 

 

Firmowe strony www - dlaczego z Eniteo?

Na rynku działamy już od 2002 roku. Wiele lat w branży internetowej pozwoliło nam wypracować procedury, które pozwalają na sprawną współpracę z nawet najbardziej wymagającym Klientem. Nasi specjaliści wnikliwie przeanalizują potrzeby Twojej firmy, cierpliwie wysłuchają informacji na temat oczekiwań, a następnie dobiorą i zaproponują najlepsze rozwiązania.