Parametry konta pocztowego

parametry konta pocztowego

Poniżej przedstawiamy parametry profesjonalnego konta pocztowego

  konto pocztowe
BUSINESS
Pojemność konta pocztowego
Przeznaczona dla konta powierzchnia dysku, na której możesz utrzymywać pocztę elektroniczną
1 GB
Bezpłatna domena - Promocja!
Podczas aktywacji konta otrzymujesz dowolną domenę z końcówką .PL na rok.
Codzienna kopia bezpieczeństwa
Dane umieszczone na serwerach eniteo.pl zabezpieczane są regularnymi kopiami zapasowymi.
System firewall
Serwery pocztowe są chronione przez rozbudowany system firewall'i ("zapór ogniowych"), tak sprzętowych jak i programowych.
SSL dla usług WWW i FTP
SSL (Secure Sockets Layer) to protokół, który zapewnia poufność transmisji danych. Dane przesyłane między komputerem a serwerem, który obsługuje daną usługę, są szyfrowane kluczem 256 bitowym.
Wydajne i bezpieczne serwery
Nasze serwery WWW umieszczone są na bezpiecznych i stabilnych platformach sprzętowych, które wraz z połączeniem z szerokopasmowymi łączami do sieci Internet oraz autorskim oprogramowaniem zapewniają komfort użytkowania.
Bezpłatna pomoc techniczna
Naszym Klientom udostępniamy bezpłatną pomoc techniczną. Pomoc świadczona jest telefonicznie, e-mailowo, jak również online na stronie WWW.
14 dniowy okres próbny, pozwalający przetestować konto pocztowe
Przez 14 dni mogą Państwo testować oferowane przez nas usługi pocztowe, bez podejmowania jakichkolwiek zobowiązań finansowych ze swojej strony. Nasze serwery w tym okresie posiadają pełną użyteczność.
Bezpłatna domena nazwa.eniteo.pl
Podczas aktywacji konta pocztowego przydzielana jest mu bezpłatna domena np. nazwa.eniteo.pl. Pozwala to na natychmiastowe użytkowanie konta pod łatwym do zapamiętania, wybranym przez Ciebie adresem.
Konta pocztowe
Możesz tworzyć konta pocztowe w ramach swojego serwera. Posiadając domenę np. firma.pl adresy e-mail w tej domenie będą miały postać nazwa_konta@firma.pl
b. o.
Profesjonalna ochrona antywirusowa
E-maile, które wysyłasz i odbierasz są sprawdzane przez profesjonalny program antywirusowy, co minimalizuje prawdopodobieństwo, że niebezpieczny e-mail dotrze do Ciebie. Wszystkie takie wiadomości są zatrzymywane na serwerze, a ich nadawca i odbiorca są o tym informowani.
Ochrona przed spamem i brak reklam
Sprzedawane przez nas usługi są całkowicie komercyjne. Nie wysyłamy na Twoje konto reklam, a także nie udostępniamy Twoich danych osobowych i adresu e-mail innym firmom. Chronimy Twoją skrzynkę przed spamem poprzez wielopoziomowe zabezpieczenia antyspamowe, automatycznie blokujące większość przesyłek reklamowych. Dodatkowo masz możliwość rozbudowanego zdefiniowania adresów e-mail, z których nie życzysz sobie otrzymywać poczty.
Lista pocztowa
Lista pocztowa jest to automat do rozsyłania poczty. Może być przydatna na kilka sposobów. Na przykład jeśli masz wielu Klientów korzystających z poczty elektronicznej, możesz założyć własną listę pocztową, tworząc wykaz adresów e-mail i przypisując mu jeden adres e-mail. Od teraz wysyłając np. ofertę lub cennik pod ten adres, zostanie on rozesłany automatycznie pod wszystkie adresy w nim wpisane.
5
Nielimitowana liczba aliasów do kont pocztowych
Aliasy są to dodatkowe adresy do tej samej skrzynki, np. użytkownik Nowak ma konto e-mail nowak@eniteo.pl. Dla swoich znajomych założył alias piotrek@eniteo.pl natomiast dla swoich kontrachentów piotr.nowak@eniteo.pl. Wszystkie ww. adresy są tak naprawdę adresami do tej samej skrzynki pocztowej, jednak przeznaczone są dla innego kręgu osób, z którymi kontaktuje się pan Nowak.
Nielimitowana liczba autoresponderów
Funkcja ta umożliwia udzielanie automatycznej odpowiedzi na listy, które pojawiają się w Twojej skrzynce. Po otrzymaniu wiadomości system sam wyśle do nadawcy zdefiniowaną wcześniej przez Ciebie odpowiedź.
Powiadamianie SMS o przychodzącej poczcie
Usługa polega na automatycznym wysyłaniu SMS'a na podany numer telefonu komórkowego. Informacja tekstowa zostaje wysłana każdorazowo po dostarczeniu nowego e-maila na Twoje konto. UWAGA: Usługa zależna jest od działania bramek operatorów telekomunikacyjnych.
Przekazywanie poczty na inne konta (forwarding)
Opcja ta możliwia przekierowanie przychodzącej poczty na inne wskazane adresy e-mail.
Funkcja catch-all dla każdej domeny i subdomeny
Klient ma możliwość ustawienia konta domyślnego dla swojej domeny. Konto domyślne to konto, na które są przesyłane wszystkie wiadomości wysłane na nieistniejące w danej domenie adresy pocztowe.
Obsługa poczty przez WWW (WebMail)
Dzięki temu rozwiązaniu masz możliwość przeglądania, kasowania oraz wysyłania poczty bezpośrednio z naszej strony WWW. Nie musisz posiadać programu pocztowego, wystarczy przeglądarka internetowa.
Zarządzanie kontami e-mail z poziomu WWW (Panel Administracyjny)
Możesz edytować wszystkie ustawienia Twojego konta pocztowego: hasło, powiadamianie SMS'em, ochrona antywirusowa i antyspamowa, przekierowanie poczty, autoresponder itp.
Cena netto za rok 79,00 zł
Cena promocyjna netto za pierwszy rok 39,50 zł
14-dniowy okres próbny
Możliwość testowania usługi przez 14 dni
Aktywuj