Strony www - projektowanie stron www

Strony www - projektowanie stron www

Projektowanie stron www

Naszą specjalnością jest projektowanie stron www dla firm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasi specjaliści starają się zrobić wszystko, by efekt odpowiadał wizji i oczekiwaniom klienta. Projektujemy strony www począwszy od wizytówki firmy, poprzez witryny ofertowe, aż po rozbudowane strony dla przedsiębiorstw.

Strona www jest niezbędna, aby firma mogła zaistnieć wśród szerokiego grona odbiorców, ponieważ Internet jest dzisiaj podstawowym kanałem informacji. Dobrze wykonana strona internetowa pozwala na zapoznanie się ofertą firmy i ułatwia z nią kontakt. Bazując na naszym doświadczeniu możemy zapewnić, że tworzone przez nas strony internetowe są w pełni zgodne z aktualnymi standardami i wymaganiami. Będą wyświetlały się tak samo, niezależnie od oprogramowania i sprzętu, na którym są przeglądane.

 

Wybierz stronę www dla siebie!

 

Strona Standard jest niewielkimi serwisem www, która zawierają informacje o działalności i czym zajmuje się dana firma. Posiada galerie i informacje kontaktowe dzięki którym potencjalny klient może zadzwonić i dowiedzieć się o szczegółach oferty. Wizytówka może zawierać również formularz kontaktowy oraz moduł aktualności. Oparta jest na gotowym rozwiązaniu graficznym.

Strony www z wbudowanym CMS i dedykowaną grafiką, to strony, które również przedstawiają ofertę i profil firmy. Jednak w tym wypadku klient ma możliwość decydowania o indywidualnym wyglądzie strony firmowej, gdzie konkretnie umieścimy moduł galerii czy aktualności i jaki zastosujemy sposób prezentacji.

Wszystkie nasze strony www posiadają CMS. Dzięki wykorzystaniu autorskiego systemu zarządzania treścią, strona jest bezpieczna i odporna na ataki z zewnątrz. Jest dobrze zoptymalizowana dzięki czemu działa szybko i lepiej jest oceniana przez wyszukiwarkę Google. Klient w CMS może wybrać takie funkcjonalności strony, które rzeczywiście są Ci potrzebne (moduł aktualności, referencji czy galerii).

Dzięki stronie www:

 • firma zdobywa klientów
 • firma otrzymuje zamówienia
 • ułatwiony jest kontakt z firmą
 • firma ukierunkowuje swojego klienta do celu
 • firma postrzegana jest jako bardziej przyjazna.


Projektowanie stron www można podzielić na następujące etapy:


 1. Potrzeby i wymagania

  Rozpoczynamy pracę zbierając wszystkie informacje o firmie, klientach oraz usługach i po analizie określamy funkcjonalność oraz charakter projektowanej strony www. Rozważamy poszczególne potrzeby i wymagania, tak aby spełnić oczekiwania klienta. Dążymy do tego, aby każda tworzona przez nas witryna była optymalna od strony użytkownika.

 2. Mapa strony

  Kolejnym etapem jest stworzenie architektury strony, tak aby była jak najbardziej czytelna, przejrzysta i łatwa w przekazie. Ważnym elementem jest również łatwa jej obsługa. Dobrze wykonana struktura strony www pozwoli użytkownikowi na szybkie i trafne odnalezienie potrzebnych informacji.

 3. Projekt graficzny

  Następnie tworzony jest projekt graficzny, który zachęci użytkownika do skorzystania z treści na niej umieszczonej. Odpowiednio dobrana kolorystyka, zdjęcia i układ sekcji sprawia, że użytkownik dociera do treści, które są najistotniejsze. Klient ma do wyboru albo gotowy szablon/układ strony www lub indywidualną grafikę.

 4. Kodowanie i wdrożenie do CMS

  Po zaakceptowaniu grafiki przystępujemy do wykonania responsywnej wersji strony www i wdrożenia jej do systemu zarządzania treścią

 5. Wypełnianie strony treścią i uruchomienie pod właściwym adresem

  Kiedy wszystko mamy gotowe, strona www posiada już poprawne teksty i zdjęcia uruchamiamy serwis pod właściwym adresem i zgłaszamy ją do wyszukiwarki Google.
   

Realizowane przez nas strony www są indywidualne pod względem graficznym. Duży nacisk kładziemy na estetykę oraz funkcjonalność, a także zachowanie wszelkich standardów. Wszystkie wykonane przez nas strony są responsywne i zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Tworzymy stronę www od początku w taki sposób, aby spełniała wymogi SEO, co ułatwia późniejsze pozycjonowanie. W ten sposób zaprojektowana strona www szybciej znajduje się się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Zaprojektujemy dla Ciebie stronę i poprzez szereg kompleksowych usług upewnimy się,
że trafiła na odpowiednie miejsce w sieci.

W cenę usługi wliczone są:

hosting i domena internetowa w cenie projektu


 

autorski CMS (możliwość edycji podstron, galeria)


 

RWD - strona www dostosowana do wyświetleń na urządzeniach mobilnych


 

zgłoszenie do wyszukiwarki Google


 

Do dyspozycji klienta oddajemy profesjonalny system zarządzania treścią CMS za pomocą którego można samemu edytować treści, umieszczać zdjęcia i dokumenty na swojej stronie www.

W naszej ofercie znajdziesz również tworzenie sklepów internetowych jak również indywidualne rozwiązania.