Strony internetowe - Kraków, tworzenie stron www

Strony internetowe - Kraków, tworzenie stron www

Eniteo – Indywidualna oferta dla klientów z Krakowa

Jeśli prowadzisz własny biznes – zwłaszcza gdy jest on związany ze świadczeniem usług lub sprzedażą produktów – potrzebujesz firmowej strony www. Nie można z tym dyskutować; jest to niezaprzeczalny fakt. W obecnych czasach niemal każde poszukiwania rozpoczynamy w sieci.

Jeśli nie można Cię tam znaleźć, to tak, jakby Cię w ogóle nie było – a tym samym na wstępie tracisz potencjalnych klientów. Rozwiązanie tego problemu jest proste – wystarczy stworzyć lub zamówić profesjonalną stronę www, która ułatwi internautom znalezienie Twojej firmy. W tej sprawie warto zgłosić się bezpośrednio do nas – zwłaszcza, jeśli działasz w Krakowie lub okolicach!

Nasza siedziba leży 60 km od Krakowa

Trzonem działalności naszej firmy jest tworzenie stron www w oparciu o indywidualne projekty graficzne albo gotowe szablony. Ostateczna decyzja w tej materii należy do zamawiającego – ze swojej strony robimy wszystko, żeby dana strona www przyciągała potencjalnych klientów danego przedsiębiorstwa. Choć przyjmujemy i wykonujemy zlecenia pochodzące z całej Polski, siedziba naszej firmy ulokowana jest w konkretnym miejscu na mapie, a mianowicie w Mszanie Dolnej. Zaledwie 60 kilometrów od tej miejscowości leży Kraków – dystans ten można pokonać samochodem w około godzinę. Nic dziwnego, że to właśnie klienci z Krakowa i z okolic najczęściej korzystają z naszych usług – ze względu na zbliżoną odległość potrafimy złapać doskonały kontakt i perfekcyjnie dograć wszystkie szczegóły.

 

Co zawiera nasz pakiet strony www?

Dla wymagających klientów, którym zależy na oryginalnej, indywidualnie dopasowanej szacie graficznej i spersonalizowanych rozwiązaniach, tworzymy strony www oparte o system zarządzania treścią CMS ze specjalnie zaprojektowaną grafiką. Oprócz tego nasz pakiet obejmuje domenę .pl i hosting na naszych serwerach (i jedno, i drugie zostaje opłacone na cały rok), możliwość stworzenia nieograniczonej ilości podstron oraz zastosowania indywidualnie opracowanych rozwiązań czy dodatków.


strony www Ponadto tworzone przez nas strony www są responsywne, czyli dostosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych i zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania (SEO). Nie zapominamy również o analityce: właśnie dlatego od razu uruchamiamy statystyki strony Google Analytics.


Przewidywany czas realizacji zamówienia i dostarczenia klientowi gotowego, pełnowymiarowego produktu to około dziesięciu dni roboczych. Liczymy je od dnia, w których klient zaakceptuje przedstawiony mu projekt graficzny.


Jakie przywileje mają klienci z Krakowa?


Gwarantujemy profesjonalne, rzetelne wykonanie strony www każdemu klientowi, niezależnie od miejsca, w jakim prowadzi on swoją działalność. Trzeba jednak przyznać, że klienci z Krakowa i okolic znajdują się w nieco uprzywilejowanej pozycji.


W ich przypadku oprócz opisanej wyżej usługi, która obejmuje indywidualne tworzenie stron www wraz z całym pakietem produktów towarzyszących, możemy zaoferować także spotkanie twarzą w twarz. Na takim posiedzeniu omawiamy szczegółowy plan działania, dogrywamy najmniejsze detale i upewniamy się, że obie strony są usatysfakcjonowane z poczynionych ustaleń.


Nic dziwnego, że to właśnie Kraków i okolice są obszarem, z którego dociera do nas najwięcej zamówień. Większość klientów ceni sobie kompleksowe usługi i możliwość rozmowy. Spotkań może być oczywiście więcej niż jedno; wtedy na bieżąco omawiamy elementy tworzonej strony www. Zyskujemy też możliwość objaśnienia przyszłego działania serwisu i rozwiania wszelkich wyłaniających się po drodze wątpliwości.


Mało tego – w przypadku klientów z Krakowa, z uwagi na niewielki dystans, możemy bardziej zaangażować się w tworzenie indywidualnego projektu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podjechać samochodem i zaangażować się w przygotowanie potrzebnych na stronę materiałów, na przykład wykonanie niezbędnych fotografii. Jak widać, tworzenie stron www przy współpracy z firmą, która znajduje się w przystępnej odległości, ma wiele plusów!

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Pozostaje jeszcze jedno pytanie: czy nie lepiej jest zająć się stworzeniem firmowej strony na własną rękę? Otóż, w większości przypadków, nie. Tworzenie stron www to nie bułka z masłem. Wprawdzie można opierać się na gotowych szablonach, ale nawet wtedy trzeba wiedzieć, jak ugryźć pewne branżowe kwestie. Jeśli nie jesteś specjalistą w temacie tworzenia stron www i nie cierpisz na nadmiar wolnego czasu, skorzystanie z pomocy profesjonalistów wydaje się o wiele rozsądniejszą opcją.


Oddając stworzenie strony www w nasze ręce, nie tracisz wcale kontroli nad przebiegiem prac – zwłaszcza, jeśli z uwagi na bliskość Mszany Dolnej i Krakowa zaplanujemy spotkanie lub spotkania. Możesz nadzorować nasze postępy i wprowadzać drobne zmiany w zaproponowany przez nas projekt. Mało tego – dopóki nie zaakceptujesz grafiki, nie ruszymy z przygotowywaniem strony. Odciążymy Cię przy tym z większości problematycznych obowiązków, pozostawiając Ci jedynie kluczowe kwestie decyzyjne. Jeśli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie idealną, estetyczną, responsywną i tanią stronę www w krótkim czasie – zapraszamy do kontaktu!