Strona responsywna dla Salonu Wioleta

10.11.2019

Galeria naszych realizacji wzbogaciła się o kolejny projekt – stronę firmową dla Salonu Stylizacji Paznokci Wioleta z Żywca. Klient zażyczył sobie witrynę, która będzie bardzo dobrze wyświetlać się na urządzeniach mobilnych, z których często korzystają Klientki salonu. Zadbaliśmy, aby dopasować layout do rozdzielczości smartfonów, a poszczególne elementy były doskonale widoczne na mniejszych ekranach. Kolorystykę dobraliśmy do identyfikacji wizualnej salonu i sugestii Klienta. Dzięki temu strona stała się prawdziwą wizytówką eleganckiego salonu urody.

Zadbaliśmy również o content na stronie zachęcający do korzystania z oferty zabiegów upiększających na dłonie i paznokcie. W merytoryczny i wyczerpujący sposób przedstawiliśmy poszczególne usługi (m. in. paznokcie tytanowe, hybrydowe i żelowe, zdobienia, pedicure kosmetyczny, regulację i hennę brwi). Ważne miejsce na stronie zajęła galeria realizacji, w której nasz Klient może przedstawiać zdjęcia kolejnych modnych zdobień, pokazujące, jak piękny efekt można uzyskać korzystając z usług utalentowanych stylistek z Salonu Wioletta.

Autorski system zarządzania treścią (CMS) pozwala Klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie z poziomu administratora. Jest on intuicyjny w obsłudze i nie wymaga znajomości programowania. Aby zapoznać się z tą realizacją, przejdź na stronę WioletaNails.PL.pokaż pozostałe informacje ››