Strona Róża Rent oferująca nowoczesne boksy do wynajęcia

09.01.2020

W galerii naszych realizacji pojawił się kolejny punkt. Stworzyliśmy projekt strony dla katowickiej firmy Róża Rent - oferującej pierwsze na rynku boksy do wynajęcia na Śląsku. Nasz Klient działa w branży self storage, która już od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem w USA. W Polsce samoobsługowe magazyny umożliwiające składowanie rzeczy z dostępem 24 h na dobę nadal są nowością, która ma jednak ogromny potencjał. Róża Rent oferuje 334 ogrzewane boksy o różnych powierzchniach, usytuowane w centrum Katowic (ul. Hutnicza 6).

Firma posiada tradycje w branży ogrodniczej i florystycznej, dlatego layot strony uzupełniliśmy o charakterystyczne marki logo z różą oraz zastosowaliśmy zieleń. Zadbaliśmy o przejrzystość i dobre wyeksponowanie treści, aby użytkownik mógł szybko odnaleźć informacje o dostępnej ofercie, doświadczeniu przedsiębiorstwa, rodzaju dostępnych boksów do wynajęcia oraz cenach najmu. W dziale „Pytania i odpowiedzi” znalazły się odpowiedzi rozwiewające najczęstsze rozterki Klientów. Pod stronę podpięliśmy blog, gdzie administrator witryny może dodawać aktualności czy branżowe porady. Zintegrowaliśmy ją również z profilami marki w Social Mediach.

Strona dostępna jest  w języku polskim i angielskim. Wbudowaliśmy w nią autorski system CMS. Dzięki temu Klient może samodzielnie (z poziomu administratora) wprowadzać nowe treści i zdjęcia, uzupełniać dostępną ofertę czy informować o nowościach.pokaż pozostałe informacje ››