Zalety Google Ads (Adwords)

19.02.2021

Dobór typów promocji dla Twojego produktu powinien opierać się na racjonalnej selekcji kanałów promocji. Wiele osób korzysta z reklam na Facebooku, jednak pojawia się wiele głosów, że ma ona niższą skuteczność niż ta w Google, ponieważ nie oferuje gwarantowanych klików, a jedynie "sprzedaje" szacunkowe zasięgi.

W tej kwestie może Ci jednak pomóc Google Ads (Adwords). To potężne narzędzie promocji, które jeśli właściwie użyte, może pomóc Ci wywindować sprzedaż Twoich produktów na nieznane wcześniej poziomu.

Największą zaletą jest ogromna dostępność reklam GA na wielu serwisach i aplikacjach, które umieszczają w nich sloty reklamowe - przeznaczone na zróżnicowane formaty reklam. Pozwala ono na emisję reklam graficznych, filmowych, a nawet tylko tekstowych. Płacisz zawsze za kliknięcia. Narzędzie jest stosunkowo proste, na dodatek istnieje dedykowana konsultancka linia pomocy w jego obsłudze, dlatego nawet osoby mało zapoznane z tego typu aplikacjami, odnajdą się w nim z łatwością. Jeśli nie chcesz zlecać opracowania strategii reklamowej dużym firmom, które stworzą dla ciebie kampanie pay per click, samodzielne założenie konta w GA - może być dla ciebie najwłaściwszym rozwiązaniem.pokaż pozostałe informacje ››